15.2.20

4-0 στο ρελαντί ο Ολυμπιακός...

Πολύ καλός ο Φορτούνης, εβαλε ενα γκολ, συμμετείχε στο δευτερο και έπαιξε, για πρώτη φορά μετά τον τραυματισμό του, 90 λεπτά...
Στα πρώτα δέκα λεπτά ο Ολυμπιακός τρύπησε 3 φορες τα δίχτυα του Πανιωνιου (τα δύο πρώτα γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο 3λεπτο).
Στην...
συνέχεια κατέβασε τους ρυθμούς, αλλά παρα ταύτα σημείωσε ενα ακόμη γκολ και έχασε τουλάχιστον 4 ευκαιρίες για να ανεβάσει ακόμη περισσότερο το σκορ.

Είχε απόλυτη κυριαρχία στο τερέν με τους περισσότερους παίκτες -και κορυφαιο τον Φορτούνη- να ανήκουν στους διακριθέντες.
Ατσαλος, με συνεχείς λανθασμένες μπαλιές και απίστευτη αστοχία μπροστά στην εστία ο Μπουχαλάκης.

Το Μαρτινς τοβ περιμένουν δύο δύσκολα ματς με την Αρσεναλ και τον ΠΑΟΚ την επόμενη αγωνιστική στην Τούμπα (o oποίος νίκησε σήμερα 2-1 την Λάρισα, με την γηπεδούχο ομάδα να διαμαρτύρεται για πέναλτι που δεν δόθηκε)...